Тепло- та звукоізоляція

Промислове утеплення

Утеплювач для стін виробляють із використанням полістиролбетону. Отриманий матеріал може застосовуватися як для будівництва «з нуля», так і для реконструкцій вже існуючих будівель.

 

Утеплення фасадів

Сучасні будівельні матеріали підходять для утеплення фасадів будь-яких об'єктів нерухомості. Вони виготовляються за ліцензією  і мають відповідні європейські сертифікати якості. Теплозвукоізоляційні штукатурні суміші володіють відмінними високотехнологічними характеристиками. Завдяки їх використанню значно зменшуються витрати на енергопостачання. Утеплення фасадів будинків - запорука затишку та збереження тепла при будь-яких погодних умовах. Якщо Вас цікавить утеплення стін, звертайтеся в «НОВИЙ ВЕКТОР»!

 

Утеплення будівель

Враховуючи нестабільність і недоліки центрального опалення, сьогодні при будівництві багато хто замислюється про теплоізоляції будинку. Утеплення будівель є одним з найбільш затребуваних видів робіт у будівництві. Сучасні матеріали надають невелике навантаження на несучі елементи і не втрачають технологічних якостей з часом. Вони підходять для легкого утеплення будинку. З їх допомогою здійснюється стяжка бетонних підлог, що виконує наступні функції:

  • тепло-звукоізоляцію;

 

вирівнювання підлоги для кращого зчеплення шарів. Цей вид стяжки можна застосовувати там, де протипоказана велике навантаження. В основному її використовують для слабких бетонних покриттів:

  • ізоляції стін і покрівлі;
  • заповнення полегшеної сумішшю всіх порожнеч з метою утеплення.