Про нас

Новий Вектор – це група будівельних та інвестиційних компаній, які об’єдналися, щоб вийти на ринок нерухомості з власними пропозиціями та новими ідеями.

Одним із основних завдань, яке постало перед нами, було забезпечення наших громадян  якісним та доступним житлом. Щоб поєднати ці дві категорії, ми використали у будівництві монолітно - каркасні технології за методом тунельної опалубки. Таким чином за 2-3 місяці зводиться каркас будинку, а за півроку здійснюється повний цикл будівництва дев’ятиповерхової новобудови. Об’єднавши зусилля, ми запустили пілотний проект - житловий комплекс «Паркове містечко» у місті Вараш (Кузнецовську) Рівненської області. Технологія швидко дала позитивний результат. Ми зрозуміли, що рухаємося у вірному напрямі, і продовжили будівництво.

Новим нашим проектом став житловий комплекс «Варшавський», який стартував у м. Ковель Волинської області, північно-західних воротах України, а це особлива відповідальність, що добре усвідомлює наша команда.

З кожним днем все більше людей звертаються до нас та стають нашими клієнтами. Новий Вектор об’єднав довкола себе лише професіоналів та досвідчених фахівців, які своєю щоденною працею завоювали довіру та повагу наших співгромадян. Багато нам уже вдалося зробити та чимало звершень іще попереду.

 

Ми раді співпраці та завжди відкриті для людей.

 

До зустрічі на новосіллях!

 

НАШІ ПАРТНЕРИ