Виберіть собі квартиру

ЖК «Варшавський» у Ковелі

Яскравий комплекс 10-поверхових будинків, огорнутих теплими жовто-гарячими фарбами, стане не тільки окрасою Ковеля, а й зручним середовищем для життя мешканців ЖК «Варшавський». Організація простору з місцями відпочинку для дорослих, майданчиками для саморозвитку дітей – добре продумана, а безпеці сприятиме система охорони та закритість подвір’я. Коли зайдете в новобудову, Ви побачите просторі холи, оздоблені авторською штукатуркою, якісною керамічною плиткою, а подорож до Вашої квартири в панорамному ліфті, який вперше буде встановлено в новобудовах Ковеля, подарує Вам приємні враження від навколишніх пейзажів.

Планування квартир
ЖК "ВАРШАВСЬКИЙ"

  • ОБЕРІТЬ СЕКЦІЮ

Окремої уваги заслуговують запроектовані квартири. Однокімнатна «Молодіжна» - площею від 38 м.кв., двокімнатна «Комфорт» - площею від 58 м.кв. та трикімнатна «Престиж» - площею від 75 до 100 м.кв, приємно здивують Вас. Високі стелі та енергозберігаючі вітражні двопакетні вікна, візуально збільшать Ваші кімнати, наповнять їх світлом та простором.

Самостійно контролювати та значно знизити витрати на комунальні послуги дозволять індивідуальні прилади опалення і лічильники обліку води та електроенергії. Ергономічне планування додасть максимальної практичності у використанні Вашої квартири.

Квартири житлового комплексу «Варшавський» зможуть задовільнити вимоги найвибагливішого покупця.

 

До зустрічі у відділі продажів!
тел. (066) 4 500 400