Передзвоніть мені
X

Ваше ім'я

Номер Вашого телефону

Коментар

Нерухомість у Ковелі

Акційна ціна 8500 грн./м2
до кінця акції залишилося

Група компаній «НОВИЙ ВЕКТОР»  презентує сучасний будівельний проект:  житловий комплекс "ВАРШАВСЬКИЙ" у місті Ковелі по вул Заводська 23.

Метою проекту є покращення життя людей в міському середовищі та впровадження нового стандарту сучасного житла на ринку новобудов Ковеля та ефективності будівництва житлової нерухомості в Ковелі.

Звертайтеся у відділ продажу
тел. (066) 4 500 400

 

Чому варто купувати квартири в ЖК "ВАРШАВСЬКИЙ" у Ковелі?


ВИСОКОТЕХНОЛОГІЧНЕ
БУДІВНИЦТВО

 


ЗРУЧНА
ЛОКАЦІЯ
 


ВІДЕОНАГЛЯД

 


ЕРГОНОМІЧНЕ
ПЛАНУВАННЯ

 


КОМФОРТНЕ
ПОДВІР'Я

 


ПАНОРАМНІ
ЛІФТИ

 


ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧІ
ТЕХНОЛОГІЇ


ПАРКОМІСЦЯ
ДЛЯ МЕШКАНЦІВ


ДОСТУПНА ЦІНА,
РОЗТЕРМІНУВАННЯ

 

БУДИНКИ, В ЯКИХ ХОЧЕТЬСЯ ЖИТИ

Початок нового проекту завжди вимагає зосередженості і ретельної підготовки. А будівництво великого житлового комплексу «Варшавський» у м. Ковель, північно-західних воротах України, це особлива відповідальність, що добре усвідомлює наша команда.

 

ЗРУЧНЕ РОЗТАШУВАННЯ

Група спеціалістів зосередила увесь потенціал на вивченні критеріїв житла району і зупинилася на проекті, який задовольнить потреби мешканців  новобудови та стане подією у місті Ковелі. Локація новобудови на вул. Заводській 23, поряд з якою знаходиться школа, дитячий садок, торговий центр, магазини, зупинка та зручна транспортна розв’язка, якнайкраще підійшла для практичної реалізації задуманого. А розміщення поряд церкви надає цьому місцю особливої аури.

ЯСКРАВЕ ЖИТЛО

Яскравий комплекс 10-поверхових будинків, огорнутих теплими жовто-гарячими фарбами, стане не тільки окрасою Ковеля, а й зручним середовищем для життя мешканців ЖК «Варшавський». Організація простору з місцями відпочинку для дорослих, майданчиками для саморозвитку дітей - добре продумана, а безпеці сприятиме система охорони та закритість подвір’я. Новобудова планується, як комплекс клубного типу, з закритою територією.

НОВІТНІ ТЕХНОЛОГІЇ

Коли зайдете в новобудову, Ви побачите просторі холи, оздоблені авторською штукатуркою, якісною керамічною плиткою, що абсолютно ламає стереотип некомфортного солдепівського житла, а подорож до вашої квартири в панорамному ліфті, який вперше буде встановлено в новобудовах Ковеля, подарує Вам приємні враження від навколишніх пейзажів.

КВАРТИРИ НА БУДЬ-ЯКИЙ СМАК

Окремої уваги заслуговують запроектовані квартири. Однокімнатна «Молодіжна» - площею до 45 м. кв., двокімнатна «Комфорт» - площею до 65 м. кв. та трикімнатна «Престиж» - площею від 75 до 100 м. кв., приємно здивують Вас. Високі стелі та  енергозберігаючі вітражні двопакетні вікна, віртуально збільшать Ваші кімнати, наповнять їх світлом та простором.
Самостійно контролювати та значно знизити витрати на комунальні послуги дозволять індивідуальні прилади опалення і лічильники обліку води та електроенергії. Ергономічне планування додасть максимальної практичності у використанні Вашої квартири.

Квартири житлового комплексу «Варшавський» зможуть задовольнити вимоги навіть найвибагливішого покупця.

НАШІ ПЕРЕВАГИ

 • панорамні ліфти;
 • якісні матеріали
 • сучасна система опалення;
 • закритий двір та дитячий майданчик;
 • елементи розумний дім.

 

В житловому комплексі «Варшавський» будуть використані ефективні «інструменти» для того, щоб зробити вартість житла максимально доступною. Унікальність - 100%.

 

До зустрічі у відділі продажів!

(066) 4 500 400

 

 • Швидке
  будівництво
 • Висока
  якість
 • Економічні
  технології
 • Точність
  будівництва
 • Мінімізація
  оздоблення